Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-03-15

Warsztaty Wielkanocne - dla dorosłych i dla dzieci

Zapraszamy serdecznie Wielkanocne Warsztaty w Poznaniu na Jeżycach! Przygotujcie się na mnóstwo kreatywnej zabawy i świątecznej radości.

W programie mamy wiele atrakcji! Razem z nami będziecie mieli okazję stworzyć tradycyjną wielkanocną palmę, uroczy stroik wielkanocny oraz wyjątkową świecę w szklanym jaju.

Ale to nie wszystko! Specjalnie dla naszych najmłodszych uczestników przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Zapraszamy dzieci na nasze warsztaty - wspólnie wykonamy woskowego baranka, pięknie zdobioną woskową pisankę oraz malowniczy obrazek nawiązujący do klimatu świąt wielkanocnych.

Przyjdźcie i dołączcie do naszej wielkanocnej przygody! Zarezerwujcie swoje miejsce już dziś, liczba miejsc ograniczona!

Kalendarz Warsztatów Kreatywnych w Poznaniu

19 marca (wtorek) godzina 18 - Florystyczne Warsztaty z Anią Prządką - STROIK I PALMA - 199 zł - rezerwacja miejsca

24 marca (niedziela) godzina 15 lub 27 marca (środa) godzina 19 - ŚWIECA SOJOWA w szklanym jaju - 65 zł - rezerwacja miejsca

24 marca (niedziela) godzina do wyboru - 10, 11:30 lub 13 - WIELKANOCNE WARSZTATY DLA DZIECI - 39 zł - rezerwacja miejsca

 

Warsztaty rękodzieła poznań

 

Poniżej znajdziesz więcej informacji o naszych warsztatach. Organizujemy je w Poznaniu przy ulicy Kraszewskiego 22

Kreatywne Warsztaty dla dzieci na poznańskich Jeżycach

Nasi mali uczestnicy będą mogli wykonać własnoręcznie woskowe baranki i pisanki, których następnie pomalują woskiem na wybrane kolory. To wspaniała okazja, by dzieci mogły wyrazić swoją twórczość i rozwijać swoje zdolności artystyczne.

Ale to nie koniec! Podczas warsztatów dzieci będą również tworzyć urocze obrazki z motywem wielkanocnym, wykorzystując technikę wydzieranki. Każdy obrazek zostanie starannie osadzony w antyramce, gotowy do dumnej prezentacji na ścianie w domu.

Nasze warsztaty to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do nauki i poznawania tradycji wielkanocnych. Praca w małych grupach (maksymalnie 4 dzieci na 2 opiekunów) zapewni każdemu uczestnikowi indywidualne wsparcie i możliwość rozwoju.

Rodzice mogą pozostać z dziećmi podczas warsztatów lub zdecydować się na pozostawienie ich pod naszą opieką. Czas trwania warsztatów to 1 godzina, idealnie dopasowana do krótkiej uwagi młodych artystów.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Nie czekajcie, zapiszcie się już dziś i dołączcie do naszej kreatywnej przygody wielkanocnej!

rezerwuj miejsce 

Warsztaty Florystyczne w Poznaniu - Wielkanocny Stroik i Palma

Zapraszamy serdecznie na nasze Wielkanocne Warsztaty Florystyczne, podczas których pod okiem doświadczonej florystki, Ani Prządką, każdy uczestnik będzie miał okazję stworzyć wyjątkowe dekoracje.

Podczas tych niezwykłych warsztatów każda uczestniczka lub uczestnik będzie mógł pod okiem doświadczonej florystki stworzyć naturalny stroik wielkanocny oraz okazałą palmę wielkanocną. Ania Prządka to nie tylko doświadczony praktyk florystyki, ale także pasjonatka ogrodnictwa i hortiterapii. Jej wszechstronna wiedza zapewni nie tylko praktyczne umiejętności, ale także głębsze zrozumienie wpływu roślin na nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Warsztaty florystyczne to nie tylko doskonały sposób na spędzenie miłego czasu, ale również okazja do nauki i kreatywnego wyrażenia się. Ich wielkanocny charakter pozwoli uczestnikom poczuć atmosferę zbliżających się świąt i stworzyć własnoręcznie piękne ozdoby, które będą ozdabiać ich domy.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zapiszcie się już dziś i dołączcie do naszej florystycznej przygody, która zapewni Wam mnóstwo inspiracji i radości tworzenia!

rezerwuj miejsce

Warsztaty świec sojowych w Poznaniu

Przygotujemy wyjątkową świecę sojową w wielkanocnym wydaniu. Podczas warsztatów będziemy zalewać ozdobne szklane naczynie w kształcie pisanki pachnącym woskiem. Dla chętnych będzie również możliwość barwienia wosku na wiosenne kolory, abyście mogli stworzyć wyjątkowe, kolorowe świeczki. :)

Świece ozdobimy delikatnymi suszonymi kwiatkami oraz woskowymi ozdobami, nadając im niepowtarzalny charakter.

Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł stworzyć własną pachnącą świecę w pięknym naczyniu. Udekorowana świeca stanie się wspaniałą ozdobą, którą będziecie mogli dumnie prezentować w swoim domu.

Podczas warsztatów:

  • Poznasz podstawowe zasady tworzenia świec sojowych.
  • Skomponujesz swój własny zapach olejków.
  • Dowiesz się, na co zwracać uwagę przy tworzeniu świec i jak unikać najczęstszych błędów.
  • Własnoręcznie wykonasz swoją świecę.
  • Ozdobisz świecę według własnego uznania.

Oferujemy szeroki wybór zapachów oraz doświadczoną prowadzącą, która na co dzień tworzy sojowe świece w pracowni ToMagia. Serdecznie zapraszamy osoby dorosłe oraz młodzież od 14 roku życia.

rezerwuj miejsce

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 199 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-16
Wszystko ok.
2023-11-24
Świetne warsztaty w przemiłej atmosferze. Dużo fachowej wiedzy na temat robienia świec sojowych przekazanej w przystępny sposób.
pixel